Неділя, 16.06.2019, 12:04
Вітаю Вас Гість | RSSКаталог статей

Головна » Статті » Рослинництво » Земля

Членами фермерського господарства можуть бути лише члени сім’ї та родичі
Членами фермерського господарства

можуть бути лише члени сім’ї та родичі
«Питання створення фермерського господарства та членства у ньому регулюється Законом України «Про фермерське господарство».
Згідно із статтею 1 цього Закону фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян із створенння юридичної особи, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, займатися її перерробкою та реалізацією з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм для ведення фермерського господарства, відповідно до закону.
Фермерське господарство може бути створене одним громадянином України або кількома громадянинами України, які є родичами або членами сім’ї, відповідно до закону.
За бажанням створити фермерське господарство може кожний дієздатний громадянин України, який досяг 18-річного віку та має досвід роботи у сільському господарстві або освіту, здобуту в аграрному навчальному закладі.
Досвід роботи підтверджується відповідними записами у трудовій книжці або в минулому – книжкою колгоспника, здобуту у навчальному закладі сільськогосподарська освіта – диплом.
Членами фермерського господарства можуть бути члени сім’ї та родичі, до яких за цим Законом відносяться:
Дружина (чоловік), батьки, діти, баба, дід, прабаба, прадід, внуки, правнуки, мачуха, вітчим, падчерка, пасинок, рідні та двоюрідні брати та сестри, дядько, тітка, племінники як голови фермерського господарства, так і його дружини (її чоловіка), а також особи, які перебувають у родинних стосунках першого ступеня споріднення з усіма вищезазначеними членами сім’ї та родичами ( батьки такої особи та батьки чоловіка або дружини, її чоловік або дружина, діти як такої особи, так і її чоловіка або дружини, у тому числі усиновлені ними діти).
Для членів фермерського господарства досвід роботи у сільському господарстві або сільськогосподарська освіта є бажаними, але не обов’язковими.
Членами фермерського господарства не можуть бути особи, які працюють у ньому за трудовим договором (контрактом)».
Категорія: Земля | Додав: Administrator (03.07.2013)
Переглядів: 803 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Категорії розділу
Пошук
Наше опитування
Чи знайшли ви корисну інформацію для себе на нашому сайті
Всього відповідей: 10
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0